pleťové roztoky

naspäť

 

PLEŤOVÉ ROZTOKY

Activ 4™

Rejuvenácia pleti
(Pre všetky typy pleti)

Špeciálny roztok, ktorý hlboko čistí pleť, zmäkčuje sébum a nečistoty v pokožke, čo pomáha pri extrakcii. Pomáha pri uvoľnení odumretých kožných buniek pre exfoliáciu a extrakciu nástavcom HydroPeel ® a poskytuje zvyškovú hydratáciu, ktorá pomáha spevniť a vyhladiť jemné linky, čo vedie k vyčisteniu, spevnenie a zvlhčenie pokožky. Prielom v rejuvenácii všetkých typov pleti. Unikátna formula dostupná iba s prístrojom HydraFacial ™.
Glukosamín a kyselina mliečna zmäkčujú sébum a nečistoty
Aktívne rastlinné výťažky upokojujú a hydratujú pokožku
Zloženie, ktoré nedráždia pleť

 

Beta-HD™

Beta HDFormula s kyselinou salicylovou
(Pre mastnú alebo zanesenú pleť)

Špeciálny roztok, ktorý je navrhnutý pre mastnú alebo zanesenú pleť. Hlboko čistí mastnú pleť, zatiaľ čo BHA ingrediencie zmäkčujú sébum a nečistoty a pomáhajú tak pri exfoliácii a extrakcii nástavca HydroPeel ®. Hydratačné prísady zvláčňujú povrch pokožky. Tento roztok je zmiešaný tak, aby vytvoril na pokožke čo najlepší výsledok. Unikátna formula dostupná len s prístrojom HydraFacial™.

Kyselina salicylová pomáha pri exktrakci a zároveň zmäkčení séba a nečistôt napomáha k udržaniu čistej pleti do budúcna
Viditeľná rejuvenácia a hydratácia pleti
Zloženie, ktoré nedráždia pleť

 

 

 

Antiox-6™

Antiox 6Ochrana proti voľným radikálom s kyselinou hyalurónovou
(Pre všetky typy pleti)

Hybridný pleťový roztok s antioxidantami, ktoré pomáhajú bunkám v boji proti voľným radikálom a poškodeniu z vonkajšieho prostredia. Zloženie s kyselinou hyalurónovou a zmesí najefektívnejších antioxidačných ingrediencií: stabilizovaným vitamínom A, vitamínom E a extraktom z bieleho čaju. Jedná sa o absorbovateľný roztok, ktorý zlepšuje vzhľad známok starnutia rovnako ako textúru a jas pleti. Unikátna formula dostupná len s prístrojom HydraFacial ™.
Antioxidanty: vitamín A, E, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a rozmarínu
Kyselina hyalurónová hlboko hydratuje pleť
Zlepšuje textúru a jas pleti

 

 

 

Peeling GlySal™

Peeling GlysalZmes kyseliny glykolovej a salicylovej
(Pre väčšinu typov pleti)

Tento pokrok v resurfacingu pokožky kombinuje výhody agresívnej exfoliácie a chemických peelingov v jednej procedúre. Kombinuje HydraFacial ™ VortexFusion ™ so schopnosťou odlupovania kožných buniek pre hlboké čistenie a exfoliáciu. Fľaštička s peelingom sa jednoducho pripojí na malý handpiece. Výsledkom je kombinácia výhod peelingu s rýchlosťou, pohodlím a minimálnym odlupovaním kože ihneď po ošetrení, čo vedie k rozžiarenie pokožky. K dispozícii sú rôzne koncentrované peelingy.
Exfoliácia a peeling v jednom kroku
Zmäkčuje sébum a nečistoty
Zmäkčuje a odstraňuje mŕtve kožné bunky počas peelingu

 

 

Komplex peptidov DermaBuilder™

DermaBuilderAcetyl octapeptide-3, Palmitoyl dipeptid-5
(Pre jemné linky a vrásky)

Tento komplex peptidov obsahuje dva typy komplexov peptidov. Jeden typ funguje na báze zablokovanie nervových spojení, čím redukuje výskyt vrások a jemných liniek, ktoré sú spôsobené svalovou kontrakciou, obzvlášť v oblasti na čele a okolo očí. Druhý komplex stimuluje fibroblasty k zvýšenej produkcii kolagénu a elastínu, kde sa v spoji epidermis s dermis formujú jemné linky a vrásky.


Redukuje výskyt vrások a jemných liniek
Zvyšuje elasticitu pokožky
Zlepšuje textúru pleti

 

 

naspäť