3D ZAHUSŤOVANIE
A PREDLŽOVANIE MIHALNÍC SEXY LASHES

SEXYLASHES = SEXY MIHALNICE

Semipermanentné predlžovanie mihalníc je nová revolučná metóda, ktorá Vám poskytne dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice, ktoré nosia celebrity po celom svete.

Semipermanentné mihalnice sú aplikované jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice tak, aby bol zaručený komfort
a príjemný pocit. Vydržia tak dlho, ako Vaše prírodné mihalnice.

Možnosti sú nekonečné a výsledky úžasné. Mihalnice sú vyrobené z umelých polyesterových vlákien v tvare prírodných mihalníc a sú prilepené pomocou špeciálneho lepidla.

Od farbenia vlasov, až po tvarovanie nechtov, ženy vždy hľadali spôsob ako zvýrazniť svoju krásu. Predstavujeme vám najnovší spôsob na úpravu očných mihalníc - eyelash extension, alebo predlžovanie a zahusťovanie mihalníc
Sexylashes. Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc pochádza z ďalekého Východu z doby pred približne 12/13 rokmi
a nie z USA, ako sa veľa ľudí domnieva.

 

sexy lashes

 

O predlžovaní a zahusťovaní mihalníc

Prirodzený vzhľad:
Technika predlžovania a zahusťovania mihalníc Sexylashes je jedinečná a revolučná metóda , ktorá Vám poskytne
dlhé, husté, prirodzené mihalnice a sexy vzhľad. Sexylashes nie sú klasické umelé mihalnice. Sú to jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Všetky naše mihalnice majú tvar
ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Na očiach ich necítite, sú vodeodolné a ultraľahké.

Aplikácia:
Aplikovaných mihalníc môže byť od 30 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú
sa 1 až 2 milimetre od pokožky.Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá hodinu až dve v závislosti od skúseností dizajnéra. Klient
leží a má zatvorené oči Pred samotnou aplikáciou je samozrejmá konzultácia s klientom, posúdenie zdravotného stavu, výber dizajnu, poučenie o starostlivosti po aplikácii a pod.

Klienti môžu plávať, sprchovať sa a saunovať . Naše mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.Sexylashes
poskytujú 24 hodín dokonalé mihalnice bez problémov a rozmazávania maskary.

Životný cyklus mihalníc:
Každá prírodná mihalnica má životnosť 60 až 90 dní. Prírodné mihalnice postupne vypadávajú a nahrádzajú ich nové mihalnice. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc.Sexylashes mihalnice môžete nosiť dlhodobo. Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Nie sú nutné žiadne pauzy a znova podstúpiť novú aplikáciu predlžovania mihalníc, ako to tvrdia niektoré spoločnosti.Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou.

 

CENNÍK

3D zahusťovanie a predlžovanie rias Sexy Lashes

cena závisí od dizajnu 90 – 120 min.

od 79 Eur

dopĺňanie do 2 týždňov

25 Eur

dopĺňanie po 2 týždňoch od 35 Eur
odstraňovanie rias 5 Eur
aplikácia ozdôb, flitrov 5 Eur