OSTATNÉ SLUŽBY

LÍČENIE

Každá žena chce byť krásna a páčiť sa svojmu okoliu aj samej sebe. Aby ešte podčiarkla svoju prirodzenú krásu je potrebné zvoliť správny make - up . Zabezpečujem líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť.

V salóne môžete vyskúšať líčenie denné, líčenie na pracovné stretnutie, foto líčenie, večerné , plesové, či svadobné líčenie.

Líčenie je umenie. Pre zákazníčku predstavuje príjemnu zmenu, znovuzrodené sebavedomie či dokonca oddych a odreagovanie. Vďaka líčeniu sa môžete behom pár minút zmeniť na neodolateľnú krásku, alebo decentnú dámu. V podstate si môžete vykúzliť úplne novú tvár podľa vašich predstáv. Nedostatky sa dajú potlačiť a to pekné zas zvýrazniť.

Spoločne nájdeme to, čo je pre Vás najlepšie, v čom sa hlavne Vy sama budete cítiť sebaisto....Nie je to úžasne ?

denné  
denné po kozmetickom ošetrení  
večerné  
svadobné, plesové  
make – up po ošetrení  
malá škola líčenia/1 hodina/  
farbenie obočia samostatné  
formovanie obočia samostatné  
farbenie rias samostatné  
farbenie a formovanie ob. samostatné  
farbenie a formovanie ob. + riasy samost.  
farbenie obočia v ošetrení  
formovanie obočia v ošetrení  
farbenie a formovanie ob. v ošetrení  
farbenie rias v ošetrení  
farbenie a formovanie ob. + riasy v ošetrení  


Masáž pleti

Masáž pleti patrí medzi najpríjemnejšie kozmetické úkony.
Je to účinná forma v boji proti starnutiu, pri tomto úkone zákazníčka dokáže perfektne oddychovaťa relaxovať.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu
Priaznivo pôsobí na ukľudnenie nervovej sústavy, uvoľňuje napätie, pomáha pri bolestiach hlavy . Privodí príjemný relax a odpočinok. Masáž tváre, krku a dekoltu zlepšuje výživu pokožky, zvyšuje tonus pleti. Pôsobí proti dvojitej brade, ovistnutým lícam a poklesnutým kútikom. Dochádza k odplavovaniu splodín látkovej premeny (prúdenie lymfy). Pôsobením na jednotlivé vrstvy pokožky sa uvoľňuje kyselina mliečna, čím sa odstraňuje únava. Masáž blahodarne pôsobí aj na opuchy a jazvy. Dochádza k prekrveniu pokožky, čím krvné kapiláry lepšie rozvádzajú výživné látky v koži. Po tomto úkone ostane pleť krásne prekrvená a precvičia sa svaly, ktoré v bežnom dni nepoužívame tak často. Trvalý účinok je najmä vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

 

Formovanie a farbenie obočia a rias

Niekedy si možno ani neuvedomujeme aké je obočie na našej tvári dôležité...
Pri úprave obočia sa snažím priblížiť k k čo najprirodzenjšiemu tvaru, no zároveň musí pôsobiť upravene. Dnes sa už minula doba oblúčikov a tenkých obočí. Trend je aby pôsobilo prirodzeným dojmom. Obočie má svoju líniu, ktorá nám udáva smer, akým sa uberieme, keď na ňom začneme pracovať. Obočie sa upravuje pinzetou, v prípade potreby najskôr cukrovou pastou či voskom. Odtieň farby najprv vždy prekonzultujem s klientkou aby sme predišli nevhodnému výsledku. Krásne obočie dodáva našej tvári výraz! Riasy sa farbia väčšinou čiernou farbou, efekt je zhruba 4týždne..